medyum

Medyum

Medyum
Çok eski zamanlardan bu yana toplum içinde her zaman için çok büyük ilgi ve saygı gören bu kişiler, insanların normal yollarla çözemedikleri birçok sorunu sahip oldukları sıra dışı yetenek veya bilgilerle çöze bilmektedirler. Peki gerçek medyumlar nasıl olmalıdır ve insanlar bu kişilerin gerekten birer usta medyum olduklarını nasıl anlayabilirler. Bunun için birçok yol vardır. Gerçek medyum deyince her şeyden önce tavırları ve konuşmaları ile her zaman kendilerinden yardım isteyen kişilere güven veren kişiler akla gelmelidir.

Olaylara bakış açıları, getirdikleri çözüm önerileri ve verdikleri bilgiler her zaman için inandırıcı ve ikna edici olmalıdır. Özellikle bu meslekte kullanılan birçok bilim dalına olan yüksek hakimiyetleri ile insanların her türlü sorunlarına kalıcı çözümler üretebilen ve bu yönde uygulamalar yapabilen bu kişilerin yaşam tarzları, yaşadıkları mekanlar veya giyim tarzları ile zaten kendilerini her zaman toplum içinde belli etmektedirler.

Bu bilgilerle yola çıkan kişiler her zaman doğru karar verecek ve kendilerini kandırıp maddi veya manevi çıkarlar sağlamayı amaçlayan kişilerden kendilerini korumuş olacaklardır. Gerçek bir medyum uzun seneler içinde edindiği üstün bilgileri her zaman için insanların yararına kullanmayı amaçlamalı ve bunu yaparken asla maddi veya manevi bir çıkar gözetmemelidir.
Çok eski zamanlardan bu yana insanların büyük güven duyup saygı gösterdikleri ve hemen hemen her sorunları için başvurdukları gerçek medyumların sahip olmaları gereken en önemli özelliklerden biri de insanlara güven veren bir tarza ve yaşam stiline sahip olmalarıdır.

Çünkü birçok kişinin kafasında medyumlarla ile ilgili yanlış bilgiler bulunmaktadır. Bunun nedeni ise kendilerini gerçek medyumlar gibi tanıtıp birçok kişinin canını yakan sahte medyumlar dır. Bu ön yargıyı yenmek ise her zaman için gerçek medyumların ilk işi olmuştur. Kaybolan bu güveni yeniden tesis etmek oldukça zor olsa da yaptıkları başarılı uygulamalar ile bunu başarabilecek birçok gerçek medyumun olduğu da bilinmektedir. Tabi ki insanların işleme başlamadan önce çok titiz bir araştırma yapmaları ve her zaman için en doğru kararı vermek için özellikle olumlu referanslara sahip olan kişileri tercih etmeleri gerekmektedir.

İbrani Medyum Elyesa Hoca İletişim

Tıkla Ara  0536 407 1472

Whatsapp  0536 407 14 72

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. hande gerçek medyum dedi ki:

    Aynen herkes gerçek medyum olduğunu en iyi medyum olduğunu yazmış sitesine gerçek bir medyum tavsiyesi yapacak birileri varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu