medyum tavsiye

Büyü Çeşitleri ve Etkileri

Büyü çeşitleri ve etkileri hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde birçok yeni bilgi bulabilmektedirler. Birçok farklı isim ile yapılabilen büyüler genel olarak ak ve kara büyüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Ak büyüler genellikle insanlara zarar vermeyen ve aynı zamanda kısa zaman içinde sonuç veren işlemlerdir. Bu işlemler de insanların mutlu olmaları dahi amaçlanabilmektedir. Kara büyüler ise insanların zarar görmelerini amaçlarken aynı zamanda etkileri de çok kısa zaman içinde ortaya çıkabilmektedir. Bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana çok farklı isim veya teknik ile yapılan işlemlerdir.

Ancak kara büyüler her medyum tarafından yapılamamaktadır. Büyülerin etkileri kimi zaman tahmin edilenden çok daha ciddi boyutlar da olabilmektedir. Bu sebeple insanlar bu işlemleri kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapmamalıdırlar. Özellikle kimi zaman en deneyimli medyumların dahi yapmakta zorlandıkları bu işlemler de ortaya çıkan sorunlar o kadar ciddi boyutlara varabilir ki insanlar daha önce hiç çekmedikleri acıları çelebildikleri gibi aynı zamanda ulaşmak istedikleri hedeflere de kısa zaman içinde ulaşabilirler.

Özelikle manevi enerjilerin ne kadar güçlü olduğunu bilen birçok kişi belli konular da amaçlarına ulaşabilmek amacı ile mutlaka büyü işlemlerini kullanmak istemektedirler. Hem ak büyüler hem de kara büyüler kendi içlerin de birçok farklı büyü barındırmaktadır. Doğal olarak insanlar her zaman için kendi amaçlarına en uygun olan büyü için uzmanların kapılarını çalmalı ve kesinlikle bu işlemlerin bilinçsiz bir şekilde yapmamaları gerektiğini bilmelidirler.

Özellikle bilinçsiz bir şekilde yapılan işlemlerin ne kadar ciddi sonuçları olacağını da bilmek gerekmektedir. Büyü çeşitleri ve etkileri gibi konular her zaman insanların ilgilerini çektikleri gibi aynı zamanda bu alanda bilgi kirliliği olması sebebi ile araştırmalar çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

İbrani Medyum Elyesa Hoca İletişim

Tıkla Ara  0536 407 1472

Whatsapp  0536 407 14 72

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu