medyumların yaptığı çalışmalar

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Bazı insanlar sevmedikleri kişilerin mutluluklarını engellemek için onlara çeşitli yollarla kötülükler yapmaya ve acı çekmelerini sağlamaya çalışırlar. Bunun için denenen yollardan en etkili olanı ayırma büyüsüdür. Bu uygulamayı yapan kişiler hem isimleri açığa çıkmadan her şeyi gizliden yapmanın garantisini yaşar hem de etki etmek istedikleri kişilere hiçbir bedensel zarar vermeden sadece ayırma büyüsü sonucunda ortaya çıkan manevi enerji ile yaşadıkları ilişkinin kendiliğinden bitmesini sağlamış olurlar. Her zaman için olumlu sonuç alınma ihtimalinin yüksek olması da ayırma büyüsünün büyük ilgi görmesine neden olmaktadır.

Özellikle deneyimli medyumlar tercih edildiği takdirde insanların amaçlarına ulaşmaları neredeyse kesin olacak ve istenen kişiler ne kadar güçlü ilişkiler yaşarlarsa yaşasınlar kısa zamanda ilişkilerini bitireceklerdir. Bu büyünün ne kadar zaman içinde etki edeceği ve etkisine ne kadar süre içinde göstereceği değişiklik göstermektedir. Bu konu birçok farklı hususa bağlıdır ve en önemli konu ayırma büyüsünü yapan medyumun doğru uygulamayı doğru materyaller ile yapıp yapmadığıdır.

Çünkü bazı medyumlar acemilikten veya aceleden hatalı hareketler yapmakta ve bazı önemli adımları atlamaktadırlar. Bu nedenle kendilerine güvenen ve yaptırdıkları ayırma büyüsü ile istedikleri kişilerin yaşadıkları ilişkilerin hemen biteceğini düşünen kişiler hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Hatta ayırma büyüsüne ve medyumlara olan güvenleri de tamamen ortadan kalkmakta ve kendilerine farklı alternatif yollar atamaya başlamaktadırlar.

Diğer bir konu ise ayırma büyüsü ile ayrılmaları istenen çiftlerin üzerlerinde başka bir büyü olup olmadığıdır. Eğer yapılan büyü bir sonuç vermiyorsa yapılacak en doğru hareket bu kişilerin üzerlerinde daha önceden yapılmış olan başka bir büyü olup olmadığını öğrenmek için zaman kaybetmeden bir medyuma başvurmaktır. Çünkü etkisi süren bir büyü yapılan ayırma büyüsünün etki göstermemesine veya etkisini gösterme süresinin uzamasına neden olmaktadır. Bu tip özel büyülerden tam anlamı ile sonuç almak isteyen kişilerin doğru medyumları seçtiklerinden emin olduktan sonra hemen kendilerine taleplerini eksiksiz bir şekilde anlatmaları ve medyumların verecekleri bilgilerden kesinlikle dışarı çıkmamaları gerekmektedir. Ayırma büyüsünün tam olarak etki vermesi ve istenen sonucun alınması belirtilen bu hususlara uyulmasına bağlıdır.

İbrani Medyum Elyesa Hoca İletişim

Tıkla Ara  0536 407 1472

Whatsapp  0536 407 14 72

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu